Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Spółka z o.o.
Przedsiębiorstwo Rolne
  Długie Stare Spółka z o.o.

Mechanizacja

Dla prawidłowego funkcjonowania Przedsiębiorstwa niezbędny jest optymalny dobór maszyn i właściwe nimi administrowanie. Zastosowane rozwiązania mają bezpośredni wpływ na zarządzanie całym gospodarstwem. 
Szybkie i efektywne wykonanie wszystkich prac polowych zgodnie z terminami agrotechnicznymi umożliwia nam  posiadany park maszynowy.
Wśród maszyn znajdują się znane i cenione światowe marki między innymi:
ciągniki rolnicze John Deere, oraz Valtra w przedziale mocy od 100 do 400 KM, do zbioru zbóż i kukurydzy kombajny John Deere T-660 z przyrządami tnącymi o szerokości roboczej 7,60 m , prasy Krone Comprima 180 i 210, do prac uprawowo siewnych  Kuhn, Kverneland, Horsch, Farmet, Vaderstad, Monosem.
W produkcji zwierzecej wykorzystyjemy wozy paszowe Metaltech, Sano, sieczkarnie Claas Jaguar 870, rozrzutniki obornika Annaburger HTS 22.04 , wozy asenizacyjne Meprozet oraz cała gama maszyn do zbioru zielonek firmy  Potinger.
Ponadto w ostatnim czasie nabyliśmy maszyny do nawożenia precyzyjnego  zawieszany  rozsiewacz nanawozu Amazone ZA-TS o pojemności zbiornika 4500 kg i szerokości roboczej od 18 do 54 m,  oraz opryskiwacz samojezdny firmy Condor o pojemności zbiornika 5000 l i szerokości roboczej 30 m.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć oraz filmy pokazujące nasz sprzęt w trakcie prac polowych - więcej materiałów foto i wideo znajduje się w zakładce galeria.